Välkomna att kontakta oss!

För att enkelt lotsa dig till rätt del av vårt företag fyll i formuläret så kontaktar vi dig så snart vi kan.

Annars så når ni oss på:
För kontakt via telefon: 010-188 66 20
För info skicka till: hej@tryckomedia.se
För beställning skicka till: order@tryckomedia.se

 

eget

svenskt

tryckeri

Kontakta oss
Vad önskar du hjälp med?
daniel.jpg

Daniel Hallingström

Projektledare / Försäljning
Profil

010 - 188 66 21
daniel@tryckomedia.se

Niklas.jpg

Niklas Lindberg

Projektledare / Försäljning 
Tryck

010 - 188 66 34
niklas@tryckomedia.se

Västervik

tolla.jpg

Thomas Liljegren

Produktionsansvarig Tryck

010 - 188 66 24
thomas@tryckomedia.se

mats L.jpg

Mats Liljegren

Projektledare / Försäljning
Media

010 - 188 66 22
mats@tryckomedia.se

Morgan.jpg

Morgan Karlsson

Skribent / Foto / Försäljning

010 - 188 66 28
morgan@tryckomedia.se

Kisa

ola.jpg

Ola Gustafsson

Produktionsansvarig Profil

010 - 188 66 26
ola@tryckomedia.se

maja.jpg

Maja Fihn

Grafisk design Tryck

Niklas_Sköld.jpg

Niklas Sköld

Projektledare / Försäljning
Profil

Fredrik.jpg

Fredrik Bjernersjö

Produktion Tryck

010 - 188 66 27
fredrik@tryckomedia.se
Västervik

Lina.jpg

Carolina Lindgren

Grafisk design Media

åsa.jpg

Åsa Melefors

Produktion Profil

mats B.jpg

Mats Brinkmark

Produktion Tryck

gustav.jpg

Gustav Liljegren

Produktion Tryck

Åtvidaberg

Tvärgatan 3, 597 53 Åtvidaberg

Linköping

Norra Oskarsgatan 19, 582 73 Linköping

Västervik

Alén 68, 593 61 Västervik

Kisa

Storgatan 10 A. 590 38 Kisa

 

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

Mail

hej@tryckomedia.se

Växel

010 - 188 66 20